Терасні маркізи (перголи)

markizy_pergoly
Перила (терасові маркізи) – сонцезахисні системи з несучим каркасом і стійками, що створюють тінь відразу на великих площах. Забезпечать захист від вітру, дощу, сонця і невеликого снігу. В основному перголи встановлюють на великі території: тераси, літні майданчики і т.д.

 

Завдяки своєму конструкторському рішенню, маркізи – перголи здатні приховати від негоди всю територію вашого літнього кафе або вашої літньої тераси. Перголи – чудові захисники. Ці маркізи закриють вас і ваших гостей від дощу, сонця, вітру, не тільки зверху, але з передньої сторони.
Ці конструкції-навіси увібрали в себе переваги перголи і маркізи. Пергольная конструкція має додаткові опори, які підтримують вільний край маркізи. Одна її сторона примикає до фасаду вашого будинку, а інша сторона спирається на додаткові опори – «ноги». Завдяки своїм перевагам саме ці маркізи зможуть закрити від сонця максимальну площу.
Ці практичні, легкі навіси від сонця і дощу – найбільш зручний вид для використання, насамперед, в заміських будинках і літніх відкритих кафе.
Як і в інших маркізах, у пергол є можливість автоматичного або ручного управління.
Наші фахівці виїжджають практично по всіх областях України. У багатьох містах є наші представники, які заміряють і зроблять монтаж наших конструкцій. Якщо у вашому регіоні не виявилося нашого представника, то вам додадуться лише витрати на дорогу. Ви можете порівняти наші ціни з цінами інших компаній, і ви побачите що навіть заплативши за дорогу та монтаж в своєму місті, ціна буде на порядок нижче! Бували випадки коли нашим клієнтам пропонували такого роду конструкції в 4 рази дорожче. Якщо ви по телефону скажіть нам розмір майданчика, ми запропонуємо вам варіанти і відразу прорахуємо вартість даного замовлення.
Терміни виготовлення літнього майданчика, залежать від складності і розмірів конструкції, в середньому 2-3 тижні. Восени і Взимку до 2-х тижнів.