Зовнішні системи захисту від сонця і дощу

горизонтальные_маркизы

Наші сонцезахисні конструкції це відмінний вибір для захисту від сонячних променів майданчиків біля будинку, бару, кафе чи ресторану.
Один з видів сонцезахисних конструкцій це маркізи.

Маркізи бувають декількох типів:

· Горизонтальні маркізи – кріпляться до фасаду будівлі. Конструкція висувається за допомогою ліктів, управління може бути як ручним так і автоматичним (електропривод), можуть забезпечуватися автоматикою реагує на зміну погодних умов. Площа покриття до 60 кв.м.
горизонтальные_маркизы

· Вертикальні маркізи – застосовуються для закритої бічних стін альтанок, літніх майданчиків та вікон. Тканина рухається по напрямних подібно ролетів. Управління може бути як ручним так і автоматичним. Площа покриття до 16 кв.м.
вертикальные_маркизывертикальные_маркизы

· Балконні маркізи – відмінне рішення для затінення і захисту від дощу балкона або маленької тераси. Ширина тканини до 5 м., Виліт до 1.5 м.
балконные_маркизы
· Коробчасті маркізи – мають форму «ковша» і встановлюються на фасадах над дверима і вікнами. Є можливість нанесення вашого логотипу на тканину, що додасть фірмового стилю вашого закладу. Також можуть бути стаціонарними і складаються.

mark_korob6

 

· Терасні маркізи (перголи) – конструкція складається з каркасної рами по якій рухається напрямна з тканиною. За рахунок міцної конструкції перголи не страшний дощ і вітер, навіть невеликий сніг. Відмінне рішення для покриття великих площ біля барів, кафе, ресторанів. Управління може бути як ручним так і автоматичним за допомогою електроприводу.
маркизы_перголымаркизы_перголы

Ще один вид сонцезахисних конструкцій це вітрило. Сонцезахисний парус незамінний для затінення ділянок біля яких немає будівель для закріплення конструкції, унікальність конструкції дозволяє встановлювати його у відкритому просторі. Добре підходить для створення тіні над басейном, літнім майданчиком. Гнучкість управління дозволяє змінювати кут нахилу при русі сонця. Управління буває ручне і автоматичне.
солнцезащитный_парус

Парасольки відмінний варіант для захисту від сонця і дощу вашого літнього кафе або просто майданчики. Гнучкість використання та можливість перенесення парасольки на іншу площу має незаперечну перевагу. Парасольки можуть бути звичайного і консольного типу. Консольний тип підійде коли вам потрібно поруч встановити кілька парасольок не втрачаючи при цьому простору під парасолями яке забирають їх ніжки, так як цей тип сонцезахисних парасольок мають одну загальну ніжку по центрі конструкції.

консольный_зонт

Рафштори прекрасно регулюють світловий потік та захищають від шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

Ламелі рафштор регулюються в горизонтальній площині та при потребі повністю підіймаються. Управління механічне за допомогою кривошипного механізму з середини приміщення, або пультом керування вмонтованого електродвигуна. Ще рафштори можуть вберегти ваш дім від проникнення зловмисників (фактор втрати часу для взлому рафштори а потім вікна).

Рафштори крім вищезгаданих якостей відіграють немаловажну роль як

Сучасний елемент екстер’еру будівлі , прикрасу фасада .

рафшторы

рафшторы