Горизонтальні жалюзі в місті Чернівці

gorizontal'nye zhaljuzi chernovcy
Конструкція: Механізм горизонтальних жалюзі розташований так, що кожна з планок жалюзі знаходиться поверх іншої, невеликі шнури, які натягнуті між ними дозволяють планкам обертатися одночасно і симетрично.

Завдяки такій структурі планок потік світла можна направити як у бік стелі, так і в бік підлоги, обертаючи їх. При натягуванні шнурів, які мають спеціальний пристрій драбинки, тобто шнури проходять крізь щілини кожній з планок, підйом жалюзі починається з найнижчою планки, це відбувається завдяки перехресної конструкції. На сьогоднішній день є можливість з’єднати шнур підйому з обертальним шнуром, це робить використання жалюзі ще удобнее.В Чернівцях жалюзі такого типу зустрічаються не часто, так як більшість компаній використовують стару технологію, яка набагато дешевше у виробництві жалюзі, але істотно впливає на їхню якість і практичність.
У горизонтальних жалюзі в Чернівцях присутня система максимального затемнення, це допомагає значно знизити кількість проникаючого світла в кімнату, це відбувається за рахунок додаткової пробивки планок-ламелей. Найбільш поширеною шириною планки є 25 мм. Взагалі вона може варіюватися від 16 до 50 мм (в залежності від розміру вікна можна підібрати найкращий варіант). Горизонтальні жалюзі можуть виготовлятися також з деревини або пресованого бамбука (у такому разі їх називають дерев’яними або бамбуковими).
Історія виникнення: Але ж не так просто такі жалюзі потрапили до нас в Чернівці. Вони були запатентовані 11 грудня 1769 в Лондоні Едвардом Берен, але винайдені вони були набагато раніше ще в Японії. Вважається, чтогорізонтальние жалюзі почали свою подорож з Персії до Венеції. Незабаром після цього венеціанські торговці, привезли жалюзі до Франції для забезпечення особистого комфорту. У Франції вони називалися «Ле Персіан». І вже в 1761 році Церква Св. Пітера у Філадельфії була оснащена жалюзі. Першим, хто почав продавати жалюзі в США, був Джон Вебстер, який представив їх обивателям в 1767 році. У 1787 жалюзі з’явилися в роботах відомого живописця Дж. Л. Лоуфрома. Після цього і інші художники починають писати картини із зображенням жалюзі. Масштабне використання жалюзі наголошується в США: замість штор і завіс жалюзі кріпили на вікнах і перегородках RCA центру в Нью-Йорку в 1937 році. Найбільші замовлення по жалюзі проводилися компанією Burlington Venetian Blind Co, яка поставлялажалюзі для вікон Empire State Building у Нью-Йорку.
Горизонтальні жалюзі в Чернівцях з’явилися на початку 90-х років, саме з них все почалося. Незабаром вЧерновцах з’явилися також вертикальні жалюзі. Все це добро завозилося з Польщі, вони були досить хорошої якості, багато людей і зараз ними користуються, хоча пройшло близько 20-ти років. Ось що значить якість! Чого не скажеш ожалюзі виготовленних у Чернівцях. Ми свого часу намагалися налагодити виробництво горизонтальних жалюзі в нашому місті Чернівці. Кілька років самі їх робили, але з’являлися нові системи і типи жалюзей, довелося б купувати нове обладнання, + закуповувати дорогі комплектуючі і якісну стрічку за кордоном, що призвело б до дорожнечі кінцевого продукту. А до того часу вже з’явився ще один виробник, який і сьогодні делаетжалюзі на верстатах 80-х років. І за старою технологією. Це дозволяє йому тримати найнижчу ціну в Чернівецькій обл. багато хто купує ці жалюзі, так як не бачать різниці між новими і старими жалюзі, з вигляду це ті ж смужки (як правило білого кольору) які піднімаються й опускаються. Але не все так просто – для більш тривалого терміну служби зараз використовується роздільний механізм управління, через що нитка не перетирається і сама жалюзі працює плавніше і без скрипів. Так само щільність стрічки більше у якісних жалюзі, що не дає їм вібрувати при протязі, або банальному закритті дверей. Ніби як дрібниця, але насправді сильно дратує.
У нас в асортименті є жалюзі шириною стрічки 16мм і класические 25мм, так само кріплення жалюзей мають засувки, що дозволяє їх легко знімати для чищення або інших цілей. У старому типі жалюзей використовуються кріплення, для яких потрібно гнути карниз жалюзі при кожному їх знятті або установці на місце. Якщо жалюзі зачеплені на вертикальну поверхню, то це сильно ускладнює їх зняття без спеціальних інструментів. Часто при знятті пошкоджується карниз і дряпається фарба.
У колекції є жалюзі системи “Izotra” вони встановлюються між штапиків пластикових вікон, і управляються однією лиш ланцюжком. Виглядають дуже акуратно, і займають менше місця, що дуже зручно при відкритті вікна, коли ви беретеся за ручку, ви не зачіпаєте жалюзі, тому що вона втоплена ближче до склопакету вікна.
Особливості горизонтальних жалюзі:
– Широка колірна гамма дає простір фантазії і дозволяє досягти бажаного дизайнерського ефекту;
– Повністю запобігають потраплянню світла в приміщення, а не тільки розсіюють прямі сонячні промені, що може виявитися дуже корисним в спекотний літній день, коли навіть розсіяне сонячне світло нагріває повітря всередині кімнати;
– НЕ скрадають розміри приміщення, завдяки установці прямо на віконну раму, що може виявитися особливо важливим в невеликих кімнатах, кухнях або на вузьких балконах, не перекривають підвіконня;
– Гарантують повну конфіденційність всього, що відбувається всередині приміщень, що дуже важливо для нижніх поверхів, а також будівель стоять один навпроти одного;
– Точний контроль світлового потоку за рахунок управління кутом нахилу горизонтальних ламелей, а також підйому / спуску всієї жалюзі.
У Чернівцях ми рекомендуємо Вам горизонтальні жалюзі для установки:
На кухні. Горизонтальні жалюзі виготовлені з алюмінію, тому не горять, легко миються, візуально не крадуть площа приміщення, не закривають підвіконня.
В офісі. Офісна класика – горизонтальні жалюзі. За рахунок правильно підібраного кольору можуть як затвердити строгий стиль приміщення, так і створити приємну, невимушену обстановку, що все частіше практикується в сучасних офісах.
На балконі. Запросто справляються з палючим сонцем, що не крадуть простір, що важливо на вузьких балконах, створюють відчуття затишку як на самому балконі, так і в кімнатах, вікна яких виходять на балкон.