Римські штори

rimskie6
Римські штори, як і класичні фіранки дозволяють створювати атмосферу затишку, гармонії світла, кольору і форми в кімнаті.
Вони є елементом декору і мистецтва та представлені кількома основними стилістичними напрямками. Залежно від способу їх кріплення на карниз і декоративних особливостей, штори ділять на види:
Римські штори в розправленому вигляді являють собою полотно тканини без складок і збирається в горизонтальні складки при за допомогою спеціальної ланцюжки (як на жалюзі). При підйомі полотно штор складаються повністю. До речі, піднімати їх можна на різну висоту. У розправленому стані такі штори закривають вікно повністю. Римські штори частіше виготовляються з щільних тканин.
rimskie5

Римські штори були винайдені в Італії, оскільки ця країна внесла величезний внесок не тільки у світову культуру, а й мала значний вплив на домашній інтер’єр сучасних будинків.

Римські штори поєднують в собі красу класичних штор і практичність сучасних жалюзі. Римські штори відрізняються спеціальною системою з шнурів, які збираються в складки вгорі вікна. Тканина для римських штор кріпиться на карниз або профіль, на них прикріплюються вал і підйомні блоки.
rimskie1
Римські штори займають небагато місця, не вимагають складного монтажу, тому їх можна розмістити на будь-якому вікні або отворі. Вони дуже практичні і зручні у догляді. Римські штори будуть доречні в будь-якому інтер’єрі і будь-якому дизайні.
rimskie9rimskie8rimskie7rimskie4rimskie3