Горизонтальні маркізи

горизонтальные_маркизы
Горизонтальні маркізи це відмінний варіант затінення майданчики біля вашого кафе, бару, ресторану чи магазину. У багатьох елітних особняках і дачах в Чернівцях ви також зустрінете висувні маркізи які створюють тінь і прохолоду на терасах та майданчиках для відпочинку. Маркізи це не тільки захист від сонця і дощу, це важливий елемент екстер’єру який додасть індивідуальності і фірмового стилю вашому закладу. Різноманітність типів маркіз, можливість широкого вибору забарвлень тканин дає можливість застосовувати найрізноманітніші дизайнерські рішення. Також можна нанести логотип вашої компанії на тканину.

Маркізи складається з легкого тканинного тенту і металевої конструкції з механізмами рушійними тент по напрямних або за допомогою ліктів. Конструкції тент яких рухається по напрямних рейках розташованим з боків від тенту називають перголами, а конструкції при яких тент висувається за допомогою ліктів називають ліктьовими маркізами, в обох типів маркіз тент намотується на волан.

Ліктьові маркізи бувають відкритого типу – це коли волан на який намотується тканина не має захисної оболонки з короба, також є маркізи закритого типу – коли волан поміщений в короб що надає більший захист від пошкоджень і більш естетичний зовнішній вигляд конструкції.
За типами управління маркізи бувають:

· Ручного управління – висунення і складання тенту відбувається за допомогою ручки яку потрібно крутити. Цей тип має спеціальний редуктор призначений для того щоб не прикладати великої сили для кручення ручки, так що управляти конструкцією може навіть дитина.

· Автоматичного управління – складання і розкладання конструкції відбувається за допомогою електроприводу управління яким проводиться пультом. Також в даному типі є можливість додаткової установки автоматики яка буде згортати тент самостійно при збільшенні поривів вітру, дощу або снігу. Звичайно ж в комплект з автоматичним управлінням входить і екстрене ручне управління на випадок якщо відключать світло.

горизонтальные_маркизы

Тканина з якої складається сонцезахисний тент складається з міцного матеріалу який має водо і пило відразливі властивості, тканина не вигоряє на сонці і не пошкоджується цвіллю. Конструкція може бути як алюмінієвої так і сталевий і покривається високоякісною порошковою фарбою яка не містить важких металів, фарба стійка до зовнішніх пошкоджень.