Ліктьові маркізи в Чернівцях

маркіза чернівці

Ліктьові горизонтальні маркізи представляють собою навіс для захисту від сонця і невеликих опадів. Управління як правило механічне за допомогою редуктора, ви просто вставляєте костур (ручку) в кільце, і крутите її лічені секунди, все дуже просто і практично.
Є так само варіант горизонтальних маркіз з автоматикою, датчиками вітру і дощу, в цьому випадку маркіза автоматично скручується при сильних поривах вітру. Але такий варіант має свої недоліки, так як потребує постійного електроживленні, і в разі його відсутності маркізу буде неможливо скрутити. Тому в більшості випадків вибирають механічний варіант.

Так само перед Вами буде вибір маркізи відкритого типу, коли тканина просто намотується на вал і нічим не прикрита, або ж касетного типу, це коли маркіза закрита в так званій касеті (коробі) що не дає їй мокнути і бруднитися в закритому положенні.

В каталозі досить великий вибір тканин, завжди можна підібрати оптимальний варіант для Вашого фасаду. Маркізи виготовляються на замовлення, колір металевих деталей на вибір – білий, коричневий, бежевий, сірий. Розмір теж робиться під Вас індивідуально, і використовуються тільки дуже якісні матеріали, комплектуючі, що гарантує довгий термін служби.

У Чернівцях та області купити маркізу можете зв’язавшись з менеджером компанії “Скайлайн” Можливий виїзд замірника з каталогом до Вас на об’єкт. А також при необхідності є професійна бригада, яка надійно з гарантією встановить Вам маркізу в Чернівцях та Чернівецькій області.