Конструкції і навіси для захисту кафе ресторану від сонця вітру і дощу

малага

Літні майданчики в Чернівцях сьогодні знаходяться на своєму піку популярності. Адже немає нічого кращого, ніж посидіти весняним ранком або ж літнім вечором в затишному кафе або ресторані, вдихаючи свіже повітря і насолоджуючись смачною їжею.

Наша компанія пропонує Вам ознайомитися з перевагами літніх майданчиків і подумати, може в Вашому кафе або ресторані не вистачає привабливого зовні і затишного і комфортного всередині літнього майданчика.

Дані конструкції тентів захищають майданчики від палючого літнього сонця, а також від холодного вітру або сезонних опадів. Яскраві та цікаві кольори, різні зображення, а також рекламні написи, які знаходяться на куполах і стінках літніх майданчиків будуть залучати велику кількість клієнтів.

Літні майданчики розраховані не тільки для кафе і ресторанів, також їх можна встановити для технічних павільйонів, таких як автомийки або пости для зміни масла, для виставкових комплексів, пивних павільйонів і інших.

Літні майданчики складаються з металевої розбірної конструкції і тенту, який виготовлений з прогумованої тканини ПВХ або акрилової тканини, яка також водонепроникна.

Каркас виготовляється спеціально за Вашими розмірами, він робиться для будь-якого майданчика, незалежно від форми і складності. Ви можете вибрати одну з наших тканин для того, щоб підкреслити красу і стиль Вашого інтер’єру, а також прикрасити і надати особливості Вашому екстер’єру.

Сам каркас майданчика складається з профільної труби, вона грунтується і потім забарвлюється в бажаний Вами колір ударостійкою емаллю.

Всі болти і кріпильні елементи, якими з’єднуються наші конструкції виготовлені з нержавіючих елементів. Тенти для літніх майданчиків виготовляються з кращих імпортних матеріалів виробництва Австрії і Німеччини.

Перевагами та особливостями літніх майданчиків є:

– Простота монтажу. Конструкція не вимагає підготовки майданчика, може бути встановлена ​​практично в будь-якому місці.

– Можливість покриття великих площ, використовуючи мінімум внутрішніх жорстких елементів.

– Мінімальна вага.

Наші фахівці виїжджають практично по всіх областях України. У багатьох містах є наші представники, які заміряють і зроблять монтаж наших конструкцій. Якщо у Вашому регіоні не виявилося нашого представника, то Вам додадуться тільки витрати на дорогу. Ви можете порівняти наші ціни з цінами інших компаній, і Ви побачите що навіть заплативши за дорогу і монтаж в своєму місті, ціна буде на порядок нижче! Бували випадки коли нашим клієнтам пропонували такого роду конструкції в 4 рази дорожче. Якщо Ви по телефону скажете нам розмір майданчика, ми запропонуємо Вам варіанти і відразу прорахуємо вартість даного замовлення.

Терміни виготовлення літнього майданчика, залежать від складності і розмірів конструкції, в середньому 2-3 тижні. Восени і взимку до 2-х тижнів.

 

Запрошуємо до співпраці: монтажні компанії, архітекторів, виконробів, дизайнерів, і всіх хто хоч якось пов’язаний з цією тематикою.

Для представників в інших областях, пропонуємо хороші умови співпраці, від вас вимагається хороша монтажна бригада, транспорт і тлумачні замірники.