Штори плісе в місті Чернівці та Чернівецькій області

штори плісе чернівці
Пропонуємо вам новинку “штори плісе”. Крім стандартних функцій такого роду виробів, таких як – захист від сонця і переховування від сторонніх поглядів, штори плісе ще мають оригінальний вигляд, дуже цікаво і незвично виглядають на вікнах.

Але найважливіша їх відмінність від стандартних тканинних ролет або жалюзі – це їх система управління, яка дозволяє їх відкривати знизу вгору і навпаки, що дуже зручно для перших поверхів.
Тканини дуже довговічні і якісні, не вигоряють на сонці і не вимагають догляду за ними. Поки вибір кольорів тканини для плісе не дуже великий, але ми над цим працюємо.
Монтаж не складний, потрібно закрутити 8 саморізів, а самі штори продаються в готовому вигляді (збирати нічого не потрібно). Нюанси по монтажу та заміру можете подивитися на нашому відео – ………
Якщо ви перебуваєте в Чернівцях або Чернівецькій області, то можете викликати нашого замірника, який правильно зніме всі заміри, допоможе з вибором тканини, і при потребі потім встановить їх вам.
Замір і монтаж – послуга платна, але ви завжди можете зробити це самі, подивившись наше відео.
Подивитися зразок і вибрати тканину можна у нас в офісі, заодно випробувати роботу системи “плісе” на рекламному стенді.