Штори плісе в місті Чернівці та Чернівецькій області

штори плісе чернівці
Пропонуємо вам новинку «штори плісе». Крім стандартних функцій такого роду виробів, таких як – захист від сонця і переховування від сторонніх поглядів,
штори пліcсе ще мають оригінальний вигляд, дуже цікаво і незвично виглядають на вікнах, що додасть унікальності вашому інтер’єру.
Але найголовніша їхня відмінність від стандартних тканинних ролет або жалюзі – це їх система управління, яка дозволяє відкривати штори від низу до верху і навпаки, що дуже зручно для перших поверхів.

Тканини дуже довговічні і якісні, не вигоряють на сонці і не вимагають догляду за ними. Поки вибір кольорів тканини для плісе не дуже великий, але ми над цим працюємо..
Штори плісе у нас двох типів, відрізняються вони лише кріпленнями, перший варіант призначений для установки на штапики пластикових вікон, або на стелю.
Другий варіант штор плісе – з кріпленнями на раму вікна, або стіну. Сам механізм абсолютно ідентичний, і завжди можна замінити на інший вид кріплень і встановити в іншому місці.
Колір кріплень може бути різний, але стандартний – це білий, інші кольори йдуть за доплату.

Плюсом установки плісе на штапик є те, що при повороті ручки вікна, у вас більше місця до самої штори. Різниця – приблизно на ширину самого штапика, але якщо сам штапик має менше 1.5см, то такий тип плісе не рекомендується на них встановлювати.
Для різних форм штапиків в установчому комплекті є проставки, які дозволяють правильно виставити кут кріплення.

Монтаж не складний, потрібно закрутити 8 саморізів, а самі штори продаються в готовому вигляді (збирати нічого не потрібно). Нюанси по монтажу та заміру можете подивитися на нашому відео – (скоро з’явиться на каналі)

Якщо ви перебуваєте в Чернівцях або Чернівецькій області, то можете викликати нашого замірника, який правильно зніме всі заміри, допоможе з вибором тканини, і при потребі потім встановить їх вам.
Замір і монтаж – послуга платна, але ви завжди можете зробити це самі, подивившись наше відео.
Подивитися зразок і вибрати тканину можна у нас в офісі, заодно випробувати роботу системи «плісе» на рекламному стенді.