Ролети для терас і альтанок, маркізи спрощеного типу з ПВХ.


Ролети з ПВХ не бояться перепадів температури, дощу, снігу, сонця. Маркізи спрощеного типу відрізняються від звичайних – відсутністю редуктора який допомагає їх скручувати, ці маркізи потрібно скручувати вручну, що займає близько 30 секунд часу.

Ціна спрощеної конструкції в два рази дешевше аналогічної на редукторі. Найчастіше наші ролети використовують в холодну пору року, починаючи з осені і до початку весни. Чи варто переплачувати за маркізи з ручним керуванням якщо ви два рази в рік їх будете скручувати? Є можливість нашивати липучки для щільного з’єднання між ролетами, після чого не залишається щілин і приміщення довше зберігає температуру повітря. Також ми вшивають замки для входу, що дозволяє не скручувати ролету кожен раз коли ви хочете потрапити в приміщення, замки дуже міцні їх можна відкривати зсередини і зовні.

Можна поєднувати кольорове ПВХ з прозорим, використовувати різні кольори. Всі матеріали стійкі до ультрафіолету і грибків. Температурний режим використання: верхня межа +70 ° С у всіх видів, нижня від від -45 до -30 ° С. Щільність ПВХ (полівінілхлорид) 680 г / м2.

Invalid Displayed Gallery