Прозорі ролети від вітру і дощу для альтанки або відкритої тераси

мягкие окна от ветра
Прозорі ролети це зручне і практичне рішення для захисту тераси або вашої альтанки від вітру, пилу, дощу, і інших осадков.Так ж вони добре зберігають гірметічность всередині, і при наявності каміна або обігрівача, тепло буде удержіватся в приміщенні.
Вони не бояться перепаду температур, тому їх можна використовувати протягом усього року. Колір непрозорої частини можна вибрати за бажанням, терміни виготовлення до 15 робочих днів.
Наші пвх ролети досить легко кріпляться, для установки не потрібно спецінструмент, досить дрилі і викрутки. Тому Ви можете самі їх встановити або замовити з установкою, вартість послуги монтажу складе 10% від вартості ролет.
Так само в Чернівцях та Чернівецькій області можна викликати замірника консультанта, він приїде до вас на об’єкт із зразками, дасть потрібні вам поради, і зніме точні виміри, вартість послуги 100грн в Чернівцях, і +3 грн за км. за містом. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами вказаними на сайті. Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів, і зробити все що б ви залишилися задоволені нашими послугами.