М’які вікна на замках з прозорою ПВХ плівкою та тканиною SATTLER

prozrachnie okna ua

Данна система м’яких вікон на замках виготовлена з маркізної тканини австрійської фірми SATTLER, тобто це обрамлення, яке знаходиться по бокам. Серединка, там, де прозора частина, складається з ПВХ тканини іспанського виробника.

Скручується данна ролета вручну, оскільки бокові замки не дають можливості встановити цей виріб на механічне скручування чи на електромотор. Верхня фіксація відбувається за допомогою двох пасків, один із них – це є півкільце, а на інший кріпиться карабін.
Перевагами данної системи є те, що вона фіксується по периметру пройому, це дозволяє здійснювати монтаж на пройом, також в пройом, як металопластикове вікно, і в дуже рідкісних випадках можна монтувати з внутрішньої сторони, хоча ми цього не рекомендуємо, оскільки вся дощова вода буде затікати всередину альтанки. Опускаються шторки також вручну, розкривається карабін, і підтримуючи виріб, ми опускаємо шторку донизу, закриваємо замки і здійснюємо нижню фіксацію шторки для того, щоб вона була стійкішою до вітру. Обрамлення до даних виробів також виробляється з ПВХ тканин, тобто можна використати будь-який колір. А для внутрішньої частини можна використати як повністю прозору основу, так і тоновану плівку.