Прозорі штори для захисту від вітру, дощу, снігу (Всі типи конструкцій)

прозрачные ролеты на замках от ветра
Перший тип – “прості штори”. Це ролети без бічної фіксації, що не дуже герметично, але в деяких випадках цього цілком достатньо. Головний їх плюс – це те що в складеному (відкритому) стані вони практично не помітні оку.

простые пвх шторы
Другий тип – “штори на замках”. Вони вже мають бічну фіксацію по всій площі, ніде не продуваються і більш герметичні, а при підйомі (відкритті) залишаються боки з замками шириною до 10см.

прозрачные шторы на замках

Третій тип – “ролети з валом на редукторі”. Такі ролети накручуються спеціальною ручкою. ПВХ матеріал накручується на вал, що дуже зручно при великій висоті виробу. Але такі ролети не мають щільної герметичної фіксації по боках, зате в комлект входять натяжні троси, по яких вони спускаються-піднімаються, це не дає їм бовтатися від вітру та фіксує на будь-якій висоті (що неможливо у інших системах).прозрачные ролеты от ветра

Всі ці типи можуть бути виготовлені з пвх тенту з прозорою основою, або кольоровий (багато кольорів на вибір), або зі спеціальної маркізної тканини, можна комбінувати одне з іншим.

палитра цветов для пвх ролет

Є варіант тонування плівки (тонованна плівка в два рази товще)

прозрачные пвх шторы с тонировкой

І можливе замовлення ролет з додатковою москітною сіткою (другий шар ролети з москітною сіткою).

Ми встановлюємо нашу продукцію по всій Чернівецькій області, і відправляємо “новою поштою” в будь-яку точку України. Як правильно заміряти вам підкажуть наші консультанти, з усіх питань звертайтеся по телефону або пишіть нам на VIBER.