Фасадні жалюзі (рафштори) на вікна та двері

rafshtory

Пропонуємо Вашій увазі зовнішню сонцезахисну систему (рафштори).

Рафштори (фасадні жалюзі) – це дуже ефективна система захисту приміщень від світла сонця і нагрівання приміщень.

Так, як вони знаходяться зовні будівлі, то беруть на себе прямі промені сонця, на відміну від звичайних жалюзі, які знаходяться всередині приміщення і нагріваються від прямих променів сонця, віддаючи тим самим більшу частину тепла і навантажуючи Ваші системи кондиціонування, якщо такі є.

Зовнішні жалюзі не вимагають догляду, на відміну від внутрішніх, які постійно збирають на собі пил і їх потрібно досить часто протирати.

Можливо два види управління рафштор. Ручне управління з виводом в середину приміщення, коли виводиться один елемент у вигляді поздовжньої ручки, яка може складатися в форму літери Z, для зручності прокрутки механізму управління рафшторами, кривошипний механізм дозволяє це робити з легкістю.

Другий варіант управління це автоматичні рафштори, за допомогою автоматики Ви можете управляти поворотом і підйомом рафштор одним лише натисненням на кнопку, що безсумнівно дуже зручно, але і додає вартості всій конструкції, так як використовується спеціальний двигун, що дозволяє управляти зовнішніми жалюзі.

Також можливий найдешевший варіант стаціонарних рафштор, коли ламелі фіксуються під кутом 45 градусів і не використовується механізм управління, найчастіше такий тип використовують при косих типах вікон, непрямокутної форми.

Ми рекомендуємо рафштори при великих площах скління, коли у Вас великі вікна і потрібна максимально ефективна система захисту від сонця і тепла.

Рафштори дуже добре вписуються в сучасний тип будівель, надають їм ще більшого стилю, і привертають увагу. Підсумок – рафштори – це самий практичний і в той же час стильний елемент сонцезахисту для Вашого будинку. З ними можуть конкурувати тільки парсіани (віконниці) які в добавок ще служать системою захисту від проникнень, але це вже інша історія =).

Почитати про віконниці (ставні) Ви можете за цим посиланням.

 

Відео після монтажу рафштор.