Розсувні решітки

 

раздвижные_решетки

Розсувні решітки це відмінний захист від проникнення у ваш будинок, офіс, виробниче приміщення або будь-який інший нерухомості.

Розсувні грати мають незаперечну перевагу перед стаціонарними металевими, кованими решітками:

Так як вони відкриваються їх можна встановлювати не тільки на вікна а й на дверях, прорізи. Зручно їх ставити в прорізи вітрин магазинів і барів так як в складеному вигляді забезпечують захист вночі, а в робочий час їх можна відкривати тим самим не перекриваючи огляд вітрини.
Забезпечують всі заходи безпеки при евакуації людей при пожежі, грати на вікнах можна вільно відкрити чого не скажеш про стаціонарні грати.
Міцніша конструкція, система захисту від зрізу петель, якісна гартована сталь з якої виготовляються наші решітки.
У складеному вигляді розсувні решітки не займають багато місця і стають непомітними. У розкладеному вигляді вони виглядають елегантно і впишуться в дизайн вашого приміщення.
Розсувні металеві решітки можуть бути двох типів:
Одностулкові – складаються з однієї стулки яка кріпиться однією стороною до правої мулі лівій стороні прольоту, а друга сторона має вільний хід і замикається на протилежну сторону.
Двостулкові – мають дві стулки які кріпляться з боків прольоту і замикаються між собою по середині прольоту. Такий тип конструкції використовується коли отвір дуже широкий і для більшої надійності і практичності конструкції доцільно зробити її з двох половин.

Конструкція розсувних грат:

Основою розсувних грат є високоміцна сталь з нержавіючим покриттям і фарбуванням. Складається зі сталевих смуг які закріплені між собою попарно і розташовані вертикально всередині конструкції. Ці парні смуги скріплені між собою невеликими смужками які виконують функцію плоско-паралельного переміщення таким чином забезпечуючи рух конструкції по типу гармошки. Вся ця конструкція із сталевих смуг поміщена в металеву раму по якій рухаються смуги за допомогою підшипників. Конструкція має надійний замок відмінного італійського якості.

Решітки виготовляються під ваші розміри прорізів, колір можна вибрати максимально відповідний під ваш дизайн.

Наша фірма є офіційним представником в Україні італійського виробника розсувних грат і віконниць “La macchia”.
решетки_раздвежные