Решітки на вікна й двері Чернівці

раздвижные_решетки_
Решітки на вікна й двері це відмінний спосіб захисту від розтину приміщень. Існують стаціонарні грати і відкриваються.

Стаціонарні закріплюються на вікнах і після монтажу немає ніякої можливості їх відкривати що дуже не добре в плані пожежної безпеки. Відкриваються встановлюються на вікна, двері, отвори і при необхідності їх можна легко відкрити за допомогою ключа. Вони виробляються з високоякісної сталі за найостаннішими технологіями захисту.

Існує кілька типів запатентованих відкриваються решіток, але найпоширеніший з них це розсувні. Вони непомітні в складеному стані і максимально захищають ваше майно в розкладеному.

Застосовуються для захисту житлових і нежитлових приміщень. Розсувні грати настільки надійні що в Чернівцях їх встановлюють в банки і ювелірні магазини. Класичний зовнішній вигляд не зашкодить дизайну вашого інтер’єру та екстер’єру. Велика перевага розсувних грат в тому що вони складаються і ховаються, не займаючи місця і стають непомітними, також відповідають правилам пожежної безпеки при евакуації людей.

Розсувні грати можуть бути двох типів:

· Одностулкові – мають одну стулку яка прикріплена до однієї зі сторін прольоту, і закриваються протяганням до іншого боку, на якій закривається замок. Можна вибрати як лівосторонній закриття так і правосторонній

· Двостулкові – використовуються в тих випадках коли отвір дуже широкий і зручніше використовувати такий тип. Мають дві стулки які закріплені з боків і закрився зводяться до центра прогону де закриваються на замок.

Характеристики решіток:

Складаються з пар сталевих смуг які скріплені між собою (толщ.4мм шір.25мм) і розташовані вертикально, між такими парами розміщені сталеві механізми плоско -параллельного переміщення. Конструкція розсувається і повертається за допомогою підшипників.

Решітки виготовляються під розміри і колір за вашим індивідуальним замовленням.

Ми є офіційними представниками в Україні Італійської фірми “La macchia” яка спеціалізується на виробництві решіток на вікна та двері. Гарантуємо високу якість і надійність продукції і до того ж доступну ціну.

Якщо бажаєте купити розсувні решітки в Чернівцях і в таких районних центрах як: Новоселиця, Глибока, Заставна, Кіцмань, Сторожинець – просто приходьте до нас в офіс або зателефонуйте (контакти дивіться нижче).