Металеві стаціонарні і розсувні решітки на двері та вікна від ТРЕЛЛІДОР (Trellidor)

раздвижные_решетки
Компанія ТРЕЛЛІДОР (Trellidor) займається виготовленням високоякісних металевих стаціонарних і пересувних решіток. Продукція ТРЕЛЛІДОР (Trellidor) відома в усьому світі, тепер же її можна придбати і в Україні.

Якщо Ви шукаєте надійний і красивий варіант стаціонарних або розсувних грат – тоді ми Вам у цьому готові допомогти. Розсувні грати можуть встановлюватися як на вікна, так і на дверні прорізи. Вони забезпечать Вам безпеку, а також надійно захистять від проникнення в приміщення; також вони візуально підійдуть до будь-якого інтер’єру.

Виготовляються розсувні решітки з металевого профілю П-подібної форми, краї якого загнуті у всередину. Це забезпечує понад міцність решіток. Стаціонарні металеві решітки на вікна зазвичай мають форму з вигином, що надає оригінальний, об’ємний і цікавий зовнішній вигляд Вашим вікнам. Гнуті решітки володіють формою «цибулини», що дозволяє надійно і якісно захистити Ваше помешкання. Також, завдяки такій формі, можна легко помити вікна і завести живі квіти. Всі елементи стаціонарних грат виготовляються з оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Решітка виконана зі наступних конструктивних елементів: – верхня і нижня бази профілю (П-подібної форми); – Вигнуті ланки (вертикальні і бічні); – Горизонтальні перемички (прямі, 1-х, 2-х).
Зовнішній вигляд стаціонарних грат ТРЕЛЛІДОР (Trellidor) на вікна дуже презентабельний, не гірше зварних або кованих решіток. Вартість же відрізняється приємною вигодою для Вас. Ціна буде різною, залежно від розміру отвору, на який Ви хочете помістити ґрати. Чим більше розмір отвору, тим вигідніше ціна за 1 метр квадратний. Ви можете комбінувати стаціонарні і розсувні решітки у Вашому приміщенні, так як вони чудово поєднуються, і це дозволить Вам зменшити вартість замовлення. Металеві стаціонарні і розсувні решітки від ТРЕЛЛІДОР (Trellidor) встановлюються на двері, вікна та інші різні прорізи.
Розсувні й стаціонарні грати від мають антикорозійне покриття, що забезпечує стійкість до різних атмосферних явищ. Розсувні грати в поєднанні з сигналізацією забезпечують Вашому приміщенню максимальну безпеку від несанкціонованого проникнення.