тканинні ролети

роллеты_тканевые_черновцы

Тканинні ролети в місті Чернівці
це сучасний, зручний і дуже практичний елемент оформлення вікна,
неповторна родзинка дизайну Вашого інтер’єру

Ми пропонуємо на Ваш вибір широку кольорову гаму і велика різноманітність малюнків рулонних штор, що дозволяє легко застосовувати їх для оформлення приміщень самого різного призначення, від дитячих кімнат і віталень, до спальні або кухні.

Принцип роботи тканинних ролет:

Полотно рулонної штори намотується на спеціальний вал, який забирається в стильну і компактну касету, розташовану під стелею.

Опускання або підйом тканинних ролетів можна здійснювати вручну.

Матеріали з яких виготовляються ткані ролети:

Сучасне полотно для рулонних штор виготовляється із спеціального матеріалу, який може володіти різними світлопропускаючих здібностями.

Рулонні штори діляться на світловідбиваючі, світлорозсіюючі або повністю не пропускають сонячні промені.

Крім того, полотно рулонної штори просочується спеціальним пилевідштовхуючим складом, завдяки чому значно полегшується догляд за ними, а також, така тканина, не вигоряє на сонці, попутно захищаючи від вигорання всі предмети інтер’єру в кімнаті.

Ми пропонуємо Вам величезний асортимент рулонних штор, самих різних кольорів, з малюнками або однотонні.
Тканинні ролети – це класика, яка ніколи не вийде з моди.

Опускаються до будь-якого бажаного рівня, вони м’яко розсіюють сонячне світло. Чудово поєднуючись з гардинами і портьєрами, ці функціональні штори створять теплу атмосферу у вітальні, дитячій і приємна напівтемрява в спальні. Вони також вдало розташовуються в місцях, де використання портьєр неможливе, таких як засклена лоджія або кухонне вікно.

Тканинні ролети в Чернівцях з’явилися відносно недавно, вони прийшли на зміну горизонтальним і вертикальним жалюзі, як більш витончений і цікавий варіант для квартир і будинків. У Чернівцях жалюзі багато хто вважає офісним варіантом, хоча з цим можна посперечатися, але тканинні ролети все ж більше підходять для квартир і будинків, ніж жалюзі. Завдяки своїй різноманітності в тканинах і системах самих ролет, можна підібрати найбільш відповідний варіант для вашої кімнати.

Ми постійно стежимо за новинками, кожен місяць в каталогах з’являються нові цікаві тканини, сама тканина високої якості і не вигорає на сонці, бо прослужить вам багато років. Ще більшим плюсом тканинних ролет, є простота догляду за ними, вони все просочені спеціальним пилевідштовхуючим складом.

У Чернівцях тканинні ролети ще часто називають – рулоновие штори, рол-штори, тканинні жалюзі.

Купити / замовити тканинні ролети в Чернівцях можна звернувшись за адресою або номером телефону зазначеному в контактах сайту. Наш фахівець приїде з каталогами та допоможе Вам вибрати найбільш підходящі для Вас системи.