Ролети захисні в Чернівцях

защитные_ролеты
Захисні ролети чудово підійдуть для вітрин, вікон, дверей, балконів. Крім відмінної захисної функції надають естетичний вигляд.

У Чернівцях їх встановлюють в магазинах, офісах та інших комерційних будівлях, так само їх монтують в приватних будинках і квартирах, можуть бути заміною гаражних воріт. Ролети (рольставні) відмінна альтернатива металевим ґратам, вони також захищають від сонця, вологи, пилу, шуму, мають теплозберігаюче властивості.
Захисні ролети складаються з металевих смуг (ламелей) які скріплені між собою і мають загальну гнучку структуру полотна яке згортається в рулон захований в захисний короб. Колір і матеріал (алюміній, сталь) можна вибирати під свій смак. Також є системи ручного згортання ролет, і електропривідні. На електропривідні системи є можливість установки автоматики яка підніме рольставні при виникненні пожежі в будівлі, для швидкої евакуації людей (чого не можна сказати про звичайні решітки на вікнах).

Типи управління захисними ролетами:

Стрічкове управління – найпростіший і недорогий варіант, використовується на конструкціях вагою до 15 кг. Щоб закрити або відкрити потрібно просто потягнути стрічку на себе.

Тросове управління – принцип схожий на стрічкове управління, тільки замість стрічки металевий трос, і вага конструкції до 60 кг. Закриття і відкриття за допомогою ручки редуктора.

Пружинне управління – принцип заснований на допоміжних пружинах всередині механізму, щоб відкрити мулі закрити потрібно просто підняти роллету взявшись за спеціальну ручку на направляючої планки. Вага конструкції до 80 кг.
Карданне управління – конструкція згортається за допомогою ручки яка обертає кардан. Вага полотна до 30 кг.

Електричне управління – відкриття і закриття відбувається за допомогою електродвигуна, управляється за допомогою кнопок. Вага полотна до 270 кг.

Електричне управління з додатковим ручним відкриттям – принцип той же що і звичайне електричне управління, але в добавок встановлений редуктор з ручкою для ручного відкриття і закриття.

Як можна монтувати ролети захисні:

Наші фахівці професійно змонтують конструкцію так як вам підходить найбільше. Монтаж можна робити як в повністю готових будівлях, так і на етапі будівництва.

Наша фірма має великий досвід роботи і безліч наших ролет ви можете побачити в районних центрах таких як: Новоселиця, Глибока, Заставна, Кіцмань, Сторожинець. Основний місто в якому найбільше об’єктів де стоять наші захисні ролети – Чернівці.