Секційні ворота

секционные_ворота

Секційні ворота найпоширеніший тип воріт в Європі. Конструкція секційних воріт являє собою панелі з’єднані між собою за допомогою петель, що рухаються по напрямних шин, які змонтовані з боків отвору і під перекриття будови.

При відкритті секційних воріт все панелі розміщуються на стелі, не займаючи зайвого простору перед в’їздом на об’єкт.

Секційні ворота в Чернівцях часто застосовуються на промислових об’єктах, гаражах і паркінгах, в приватних будинках, автосервісах і автомийках. Наші ворота відмінно підкреслюють і доповнюють архітектуру будови.

У Чернівцях є різні види конструкцій воріт. Це відкатні, що складаються, розсувні, і т.д.

Найпопулярніші з вище перерахованих, є секційні ворота. Особливо в гаражних будівлях, саме їх ще часто називають автоматичні гаражні ворота.

Матеріал секційних воріт складається з декількох панельних секцій розташованих в горизонтальному положенні, вони з’єднані спеціальними петлями.

Секційні ворота призначені для установки не тільки в гаражах, а також на великих об’єктах сільського господарства і промисловості. Конструктивно промислові секційні ворота відрізняються від гаражних товщиною профілю (яка у гаражних становить 1,5 мм, а у промислових – 2 мм), діаметром троса (відповідно 3 мм і 4-6мм), а також передбачена можливість блокування вала, посилення торсіонних пружин, і в разі обриву троса, присутній пристрій для захисту полотна воріт. Крім перерахованих вище достоїнств секційні ворота мають елегантний і акуратний дизайн. Лицьова сторона секційних воріт зазвичай робиться в світлих тонах, але у Вас є можливість вибрати бажаний для Вас колір фарбування, аж до виконання під дерево.

Управління секційними воротами:

Відкриваючи секційні ворота, полотно йде під стелю приміщення по напрямних, які закріплені на стелі і стінах. Полотно рухається завдяки спеціальному тяговому тросу. Незалежно від форми і розмірів отвору, який потрібно перекрити – механізм такої роботи не приховує простору біля воріт і забезпечує максимальну кількість вільного місця з внутрішньої і зовнішньої сторін. Є варіанти роботи (відкривання, закривання) секційних воріт, як вручну, так і за допомогою електроприводу. Якщо відкривання робиться вручну – вага полотна компенсується за рахунок спеціальних торсіонних пружин.
Якщо за допомогою електроприводу – механізмом можна управляти за допомогою дистанційного пульта на відстані до 50м. Механізм влаштований так, що полотна секційних воріт мають плавний хід завдяки боковим опорам, на них і розташовані регульовані ролики.
За бажанням замовника в секційні ворота можна встановити систему автоматичного управління. У разі припинення подачі електроенергії можна легко розблокувати електропривод за допомогою встановленого спеціального механізму.

Експлуатаційний ресурс секційних воріт:

Ресурс використання секційних воріт розрахований на кількість циклів в 25.000 підйом – опускання. Якщо використовувати секційні ворота в середньому сім разів на день, то їх експлуатаційний ресурс вичерпається через 10 років. Далі буде потрібно тільки заміна пружин для подальшої роботи воріт. При потребі в більш частому використанні секційних воріт їх можна укомплектувати пружинами, які розраховані на 100.000 циклів.

Конструкція і матеріали для секційних воріт:

Виготовлення секцій воріт зроблено на подобу сендвіч – панелей. Конструкція така: два оцинкованих сталевих листа, які оброблені спеціальним чином для стійкості до різних впливів, а між панелями екологічно чистий утеплювач (пінополіуретан), завдяки чому гарантовано безпеку для людини і навколишнього середовища.
Щоб зробити монолітної конструкцію і механізм сендвіч-панелей, а також зробити полотно секційних воріт звуко- і теплоізоляційним, повітронепроникним (зрівнює полотно з цегляною кладкою), можна наповнювати хімічними ємкостями сталеву обшивку секції (товщина в півтора цегли). Це спеціальне ущільнення, яке складається з EPDM-полімеру дозволяє зберігати еластичність сендвіч-панелей при атмосферних впливах і низьких температурах.
Рельєф лицьовій поверхні панелей має текстуру тиснення під дерево (woodgrain), яка приховує дрібні подряпини на поверхні секційних воріт.
На нижній кромці секційних воріт встановлений ущільнювач, виготовлений з морозостійкого і міцного матеріалу, який надає секційним воротам герметичність. Секційні ворота виробляються з хвірткою, яка замикається на замок і з подвійним акриловим вікном, яке вмонтовано всередину (хвіртка може відкриватися за допомогою дистанційного пульта).
Спрощення монтажу воріт сприяє конфігурація панелей, яка в свою чергу виключає люфт і забезпечує самоцентруванню панелей. Для забезпечення герметизації отвору по периметру воріт розташовані гумові ущільнювачі, що перекривають стики.
Матеріали і покриття секційних воріт стійкі до підвищеної вологості, а також легко протистоять ударним і вітрових навантажень.

Безпека використання секційних воріт:

Форма шарнірів і панелей влаштована таким чином, щоб забезпечувати захист попадання пальців людини між вертикальною направляє і полотном воріт, і між сендвіч-панелями.
Спеціальний механізм вмонтований в ворота, захищає пружину від поломок.
У промислових воріт є додаткові кронштейни, які при обриві троса блокують ворота від падіння. При необхідності можливе додатково замовити систему захисту від піддомкрачування. Завдяки системі безпеки якою оснащені ворота, при зіткненні з перешкодою секційні ворота повністю зупиняться.

Стандарти якості секційних воріт:

Використання високотехнологічного сучасного обладнання, кращі конструкторські розробки а так само постійний контроль якості на кожній стадії виробництва дали нам можливість випускати секційні ворота які відповідають Європейським стандартам.