Сонцезахисні парасолі

консольный_зонт

Слово «парасольку» в перекладі з нідерландського означає «навіс від сонця», саме для цього був придуманий перший парасольку, він забезпечував комфортне перебування в тіні його господаря.
Сучасні парасолі крім як захисту від сонця, дощу виконують функцію декору і надають естетичність і вишуканість річним майданчикам.
Парасольки відмінно підійдуть для затінення літніх майданчиків кафе, барів, ресторанів або галявини у вас на дачі, біля басейну. Компактні не займають багато місця, легко складаються при необхідності, на відміну від інших типів сонцезахисних конструкцій їх можна спокійно перенести і встановити на інше місце.
Парасольки для кафе, літніх майданчиків бувають двох типів:
Класичної форми – можуть мати округлий або квадратної форми купол, стійка парасольки розташована по центру купола і кріпиться до противаги у вигляді горизонтального майданчика у вигляді декоративної бетонної плити або каменю, таким чином парасольку можна переносити на інше місце. Є можливість кріплення на стаціонарну підготовлену бетонну площадку. У верху купола сонцезахисний парасольку має клапан для пропуску потоків повітря знизу, що не дає вітрі зірвати тент і покращує стійкість.

консольный_зонт

  • Консольного типу – також як і парасолі класичної форми можуть мати форму купола округлу або квадратну. Стійка сонцезахисного парасольки розташована збоку від купола, це дає можливість установки декількох парасольок, таким чином щоб стійки знаходилися поруч один біля одного і в одному кутку парасольок. Таке розташування стійок звільняє простір під парасолькою і дає можливість встановлювати столики і меблі без будь-яких проблем. Кріпити парасольку можна як на стаціонарну площадку вилитий з бетону, так і на мобільні переносні площадки. Також має клапан який знаходиться зверху купола для можливості нижнім потокам повітря вільно проходити і не порушувати стабільність конструкції.

Zonty_solncezashitnye5 Zonty_solncezashitnye20Zonty_solncezashitnye9

Наші парасолі мають міцну алюмінієву конструкцію і високої якості водовідштовхувальну тканину. Зручний і надійний механізм для складання та регулювання кута нахилу. Тканина можна вибрати такого кольору який максимально підійде для екстер’єру вашої літнього майданчика, також є можливість нанесення вашого логотипу на тканину. Розміри і форму парасольок також можна підібрати для ваших потреб.

Ще одна перевага парасольок для кафе це те, що при закінченні сезону їх можна легко скласти і без особливих зусиль зняти з майданчика, таким чином зберегти їх у відмінному стані до приходу наступного сезону.

Ми є офіційними представниками в Україні Італійської фірми виробника парасольок для літніх кафе і майданчиків “Ombrellificio Parola”.