Ставні на вікна та двері

ставни_на_окна

Такий винахід як віконниці прийшло до нас з минулих часів, воно гідно оцінено нашими попередниками і перевірено часом.

Ставні на вікнах захищали будинки і замки від бандитів які хотіли потрапити в будинок коли їх господарів не було вдома або вони спали. Цей винахід став частиною екстер’єру минулих століть і підкреслювало статус і значущість господарів будинків на яких вони були. Крім функції захисту звичайно вони несли і роль збереження тепла в приміщенні в холодні ночі. Тепер віконниці повертаються до нас але вже в новій якості, вони стали більш захищені, практичні, зручні і довговічні. Нові віконниці несуть в собі елемент декору який підкреслює індивідуальність і захищеність вашого будинку.

Переваг у віконниць перед традиційними рештками дуже багато, ось кілька з них:

віконниці можна відкрити і відчинити повністю звільнивши прохід і це дуже важливо в заходи пожежної безпеки, що може зберегти життя при виникненні пожежі.
в закритому вигляді віконниці повністю герметично перекривають проріз роблячи відмінну ізоляцію від шуму, вітру, вологи, пилу і зберігають теплоізоляцію приміщення.
при необхідності навіть в закритому вигляді у віконниць є функція відкриття заслінок (ламелей) на подобі горизонтальних жалюзей, що дає доступ повітря і проходження сонячних променів в приміщення не втрачаючи при цьому властивості захисту від проникнення. Таким чином віконниці є жалюзями і гратами одночасно.
Захист від злому, зрізу у віконниць більш продумана, система замикання зроблена з нутрії приміщення так що замок також неможливо розкрити.
Механізм управління та відкривання металевих віконниць дуже простий, і надійний. Це забезпечує максимальну зручність у використанні і довговічність.
Наші металеві віконниці можуть мати як прямі так і арочні форми, можуть складатися з декількох стулок як гармошка. Можливість установки на будь-які типи стін: бетон, цегла, блок, дерево. Також монтуються на отвори з укосами і без укосів.

Ставні нашого виробництва зроблені з алюмінію і покриті фарбою в якій немає важких металів і домішок шкідливих здоров’ю. Колір забарвлення можна максимально точно підібрати під дизайн і екстер’єр вашого фасаду.

Металеві віконниці відмінної якості італійського виробництва і за доступною ціною можна придбати у нас, ми є офіційним представником фірми виробника “La macchia” в Україні.