Ставні металеві на вікна та двері Чернівці

ставни_на_окна

Віконниці були придумані багато років тому, вони захищали будинки і замки від недоброзичливців, також вони були невід’ємною частиною екстер’єру.

У сьогоднішній час старі добрі віконниці повертаються до нас і набирають все більшу і більшу популярність, особливо модно зараз мати їх на своєму будинку в Європі. Чому люди так люблять і цінують таке прекрасне винахід ?, Та тому що вони є відмінним елементом екстер’єру, дуже практичні і зручні а найголовніше – в закритому вигляді забезпечують надійний захист вашого будинку від проникнення зловмисника. Теперішні віконниці були піддані доопрацюванням інженерів і дизайнерів для ще більшої надійності, практичності і привабливості.

Безсумнівною перевагою теперішніх металевих віконниць перед звичайними рештками які все ще ставлять на вікна – те що навіть в закритому вигляді можна повернути ручку і ламелі (по типу горизонтальних жалюзей) прочиняться, таким чином пропускаючи промені світла і свіже повітря в приміщення, а при необхідності можна повністю відчинити віконниці зробивши проріз вікна чи дверей вільним. До речі якщо не дай бог трапиться пожежа в будинку решітки стануть вам на шляху, а ось віконниці можна легко відкрити зсередини. До того ж наші металеві віконниці зроблені куди краще для захисту від злому, їх не можна спиляти, або висмикнути як звичайні решітки. Металеві віконниці це обладунки вашого замку, вони елегантні і надають статус тій на кому вони надіті, це ваша надійний захист.

ставни_на_окна

Встановлюються на вікна та двері, бувають як з рівними сторонами так і арочні, можуть складатися з декількох стулок, також у вигляді гармошки. Монтуються на стіни різних типів, хоч то бетон, цегляна або блокова стіна або навіть дерево, брус. Також встановлюються на отвори з укосами і без. Фарба якої забарвлюються вироби не має важких металів і шкідливих домішок, що досить придасться влітку коли пластикові вікна розпалюються від сонячних променів (ми знаємо що в матеріалах пластикових вікон використовуються важкі метали, які можуть виділяться в повітря при перегріві пластика).

Ми пропонуємо вам віконниці металеві, а саме алюмінієві, вони виготовляються по сучасному дизайну в різних кольорах, також можуть бути пофарбовані під колір дерев’яної породи, що дає можливість підібрати рішення для будь-якого екстер’єру. Також є кілька варіантів систем: поворотні, розсувні, фіксовані, з класичними ламелями, профільовані.

ставни_на_окна

Високої якості металеві віконниці в Чернівцях можна придбати тільки у нас, ми є Офіциальний представником італійської фірми виробника “La macchia”. Також нашу продукцію можна купити в таких районних центрах Чернівецької області як Новоселиця, Глибока, Заставна, Кіцмань, Сторожинець.