Терасні маркізи навіси для літнього майданчика

террасные_маркизы
Використовуються в якості прикраси фасадів, застосовуються для створення тіні в літніх кафе, замість альтанок, в торгових зонах тощо Ці системи допоможуть затінити великі майданчики, тераси.

Одна система може бути використана на площі до 36 кв.м. Найчастіше терасну маркізу встановлюють на спеціально змонтовану опору або перголу. Також одним з варіантів є кріплення одного боку маркізи до фасаду будівлі. Зазвичай терасові маркізи виробляються з ручним управлінням, так як сам механізм управління має рухливі бігунки, які виготовляються із спеціальних роликів, що дозволяє механізму працювати дуже плавно і за кілька рухів зібрати всю систему.

террасные_маркизы

Рефлексол – це вертикальна тканинна ролета, яка допомагає затемнити великі отвори як усередині приміщення, так і зовні. Вона часто використовується для захисту від сонця на вікнах котеджів, будинків або ж альтанок, а також для їх декорування і додання стильного вигляду. Також рефлексолі застосовують для захисту від вітру, тоді використовують спеціальну Zip-систему. Вона витримує силу вітру до 120 км / год завдяки конструкції напрямних, а також спеціально створеної технології розташування і прошивки тканини.

террасные_маркизытеррасные_маркизы

Пергольние маркізи використовуються для затінення майданчиків перед будівлею, будинком. Дані терасові системи призначені для захисту від сонця і дощу в будь-яку погоду і в будь-який сезон. Ця конструкція повинна встановлюватися на стійкі опори з одного боку, а з іншого боку вона зазвичай кріпиться до будинку. Даний механізм не боїться сильного вітру, так як він тримається на стаціонарних опорах, а тканина фіксується дуже надійно, тому пергольние маркізи немає необхідності складати в будь-яку погоду.
Купити або замовити ту чи іншу систему, а також проконсультуватися Ви можете у менеджерів по телефоні зазначеному в контактах сайту.