Прозорі ПВХ ролети на замках

rolety_pvh
У цій статті ми Вам розповімо про закриті системи на замках. Це означає, що в ролету по периметру вшивається квадратна металева труба 25х25, яку ми потім кріпимо на стіну або в отвір.

Це дає нам велику герметичність, всі сторони щільно прилягають, що зберігає тепло в приміщенні і не дає шансу вітру або опадам потрапити всередину.
З боків ролети ми нашиваємо замки (блискавки), відкривши які Ви зможете скрутити полотно в рулон і зачепити вгорі на ремінці.
Це дуже зручно і практично, впоратись може навіть одна людина, але якщо ролети більшого розміру то можливо знадобиться допомога.
Такий тип прозорих пвх маркіз найкраще підійде тим, хто планує часто і довго перебувати всередині приміщень, і опалювати його. Так як він є самим герметичним.
Так само ми можемо запропонувати інші варіації прозорих штор – штори спрощені, ролети прозорі на редукторі, штори ПВХ на липучках, прозорий тент на роликах, і інше.
Запрошуємо до співпраці дилерів з інших областей України, хороші умови і порядність гарантуємо. Дивіться інші наші статті на сайті.
Для більш детальної інформації зв’яжіться з нашими менеджерами, вони дадуть Вам потрібну інформацію і допоможуть з вибором типу продукції.