Жалюзі Чернівці

zhaljuzi vertikal'nye

Жалюзі стануть відмінною альтернативою шторам і можуть підкреслити солідність і естетичність приміщення. У Чернівцях можна зустріти кілька видів жалюзей, серед них є горизонтальні – дерев’яні та металеві, вертикальні – тканинні і мультифактурні.
actual63
Горизонтальні дерев’яні жалюзі мають ряд переваг. По-перше, вони мають затишний і цікавий вид, по-друге, є дуже зручними і легкими в експлуатації. Крім цього є можливість плавного регулювання світлового потоку. Ширина ламелей становить від 25 до 70 мм.
actual61деревьянные_жалюзи
Горизонтальні металеві жалюзі є досить практичними. Вони добре зарекомендували себе від офісів до житлових приміщень. Ламелі мають ширину 16 мм і 25мм. Так само присутня велика число забарвлень.
gorizontal'nye zhaljuzi chernovcygorizontal'nye zhaljuzi chernovcy
І ті й інші горизонтальні жалюзі володіють наступними перевагами: • є економічним і практичними в експлуатації;
• Присутній плавне регулювання світлового потоку;
• У піднятому положенні займають 1/15 висоти жалюзі в опущеному стані;
• Ідеально підходять для відкидних вікон, оскільки мають систему похилій фіксації (іноді називають «жалюзі на струні»);

жалюзи_изотражалюзи_изотра
Вузькі вертикальні тканинні жалюзі мають практичне застосування в будь-якому вигляді інтер’єру, що робить їх більш універсальними. Ламелі можуть складатися з офісної тканини або ж із спеціальних декоративних інтер’єрних. Ширина ламелей по так званому американському стандарту становить 89 мм. Має цілий ряд переваг:
• Мають затишний вигляд;
• Широкий вибір, як матеріалу ламелей, так і їх забарвлень (близько 300);
• Мають антистатичні і пиловідштовхуючі властивості;
• Є можливість за допомогою жалюзі заповнити великі отвори (шириною до 5,8 метра, висота в них абсолютно не обмежена)
• Кріпляться жалюзі, як до стін, так і до стелі;
• Плавне регулювання світлового потоку.

zhaljuzi vertikal'nyezhaljuzi vertikal'nye

Вертикальні мультифактурні жалюзі – це відмінне і цікаве об’єднання портьєр і вертикальних жалюзі. Відмінно поєднується контрастне рішення і родзинка цих жалюзі, що висуває їх на абсолютно новий рівень. Складається з різних за кольором і фактурою ламелей, що дозволяє досягти певної виразності й привабливості. Але в той же час вони таки ж і залишаються вертикальними повнофункціональними жалюзі. Мають велику різноманітність поєднань і колірних рішень. Крім цього є можливість нанести на такі жалюзі свій власний ескіз.
мультифактурные_жалюзи

Наша фірма в Чернівцях пропонує вам широкий вибір жалюзей, тим самим давши можливість втілити більшість наших дизайнерських задумів і рішень.