Вентилятор з розпиленням води Зволожує, охолоджує і очищає повітря

ventilyator

Вуличний вентилятор – це пристрій 3 в 1, він допоможе Вам впоратися з трьома проблемами: зволоження, охолодження і очищення повітря.
Це найкраще рішення боротьби зі спекою, а також зниження вуличної температури повітря, без шкоди здоров’ю. Ідеальний у використанні на літніх майданчиках, терасах, балконах, відкритих просторах, пляжних клубах, виставках, в весільних шатрах, вуличних тентових конструкціях та інших заходах на свіжому повітрі. Можна навіть поставити в саду і кожен спекотний день насолоджуватися прохолодою. Його можна використовувати і в закритих приміщеннях, як вентилятор, а також зволожувач повітря (не на повну потужність).

уличный увлажнитель воздуха

Переваги вентилятора з розпиленням води:
– мобільність;
– безпека;
– універсальність (можна використовувати як зовні, так і всередині приміщення);
– екологічність;
– автономність (до 8 годин на середньому режимі);
– економність (працює з використанням звичайної води);
– стійкість (за рахунок бака з водою);
– створює мінімум шуму;
– не вимагає установки, готовий до роботи відразу після придбання;
– охолоджує (знижує температуру повітря до 8-10гр. за рахунок випаровування розпиленої води);
– очищає (позбавляє від запахів і пилу за рахунок їх осадження разом з краплями води);
– зволожує повітря (за рахунок утворення додаткової вологи в повітрі).
В результаті використання такого вуличного кондиціонера Ви привернете більше клієнтів, які захочуть відпочити від виснажливої літньої спеки в Вашому оазисі!

Принцип роботи представленої переносної системи охолодження полягає в розпиленні води за допомогою потоку повітря.

Технічні характеристики

Переносний вентилятор (вуличний кондиціонер) працює досить просто, завдяки легкій конструкції, яка оснащена великим вентилятором (діаметр лопатей 66 сантиметрів), диском, подрібнюючим воду на дрібні краплі і досить містким баком з водою (42 літра).
Вентилятор можна використовувати як з подачею води, так і без неї. Що не дасть простоювати йому і в дощову погоду. На корпусі розташовані кнопки включення, і розпилення, а також є регулювання обертання вентилятора. Ви зможете збільшити швидкість, а відповідно і подачу води, інтенсивність охолодження і зволоження повітря при підвищенні температури, а також зменшити швидкість повітряного потоку, якщо він створює дискомфорт. Діапазон подачі води від 0 до 250 грам / хв. Завдяки розміру бака (42 літра) вентилятор може автономно працювати до 4-х годин в максимальному режимі, або до 8-ми годин в середньому режимі.

Один такий вентилятор може впоратися з охолодженням і зволоженням повітря простору площею до 30 кв.м. (Під сонцем на вулиці).

Так як принцип роботи вентилятора досить простий, то відповідно і його обслуговування є досить простим. Потрібно стежити за чистотою і рівнем води в баку. Якщо планується довгий простій, воду потрібно злити.

View this post on Instagram

Переносной увлажнитель воздуха. Вентилятор- туманообразование. Преимущества: 1. Увлажнение воздуха на отрытых площадях 2. Отсутствие необходимости монтажа 3. Без применения химических веществ 4. Минимальное потребление электроэнергии. Особенности: 1. Бесшумный вентилятор 2. Большая емкость резервуара 3. Мобильность. Распылитель: 66 см (вентилятор). Напряжение: 220В. Мощность: 260 Ватт. Распыление: 0.25 л/мин. Площадь: 30-80 m2 Снижение температуры на 8-10 градусов. Дистанция: 8-10 м. Объем резервуара: 41 л. Вес, нетто: 27 кг. Формируем дилерскую сеть по всей Украине.. www.skl.cv.ua 0994434888, 0988892111 #туманообразование #кафе #бар #ресторан #летняяплощадка #терраса #черновцы #украина

A post shared by SkyLine CV (@skyline_cv) on