Вертикальні маркізи

вертикальные маркизы
Вертикальні маркізи – це відмінний варіант захисту від сонця, дощу, вітру та інших погодних явищ.

Ці елегантні сонцезахисні вироби ідеально підійдуть для установки на вертикальних фасадах, терасах, альтанках, балконах, верандах, вітринах, а також в віконні і дверні прорізи.

Головною особливістю вертикальних маркіз є те, що при повному захисті вікон або ж “стін” літньої альтанки від сонячних променів, вони ніяк не обмежують доступ свіжого повітря в приміщення.

Вертикальні маркізи користуються плюсами як маркіз, так і ролет. Згортаються вони завдяки рулонному методу. Завдяки використанню міцних тканин, а також надійних перевірених механізмів, вертикальні маркізи є дуже зручними і практичними.

Вертикальні маркізи мають ряд переваг:

– Зручність в установці і використанні. Вертикальні маркізи встановлюються на віконні та дверні прорізи, раму, стіну, на стелю, на дах і під дах. Для зручності нижня частина полотна вертикальної маркізи фіксується. Вертикальні маркізи – це ідеальне рішення для вікон або отворів, де мало місця, так як короб невеликий.

– Управління буває двох видів: ручне і автоматичне.

– Багаторічний термін служби вертикальної маркізи.

– Ефективна реклама, яка буде виділятися.

– Гарне затінення. Так як вертикальні маркізи встановлюються зовні, вони набагато корисніше внутрішніх сонцезахисних виробів, адже вони захищають від нагрівання поверхню засклення, нагрівають полотно і відображають тепло зовні. Це дозволяє зменшити витрати на кондиціонування.

– Елегантний і сучасний зовнішній вигляд. Завдяки великій кількості кольорів тканин (більше 90 видів, від найпростіших, одноколірних, до складних і кольорових), вертикальна маркіза впишеться в будь-який екстер’єр та інтер’єр.