Вертикальні жалюзі в місті Чернівці

Жалюзі_вертикальні
Вертикальні жалюзі є широко поширеним видом захисту від сонця в спекотні літні дні, а також створення затишку в приміщенні в холодні зимові хвилини. У вертикальних жалюзі є ряд переваг в порівнянні з горизонтальними.

Вони відрізняються практичністю, простотою управління, компактністю, зручністю, надійністю. Простота у функціональності вертикальних жалюзі дозволяє без особливих зусиль створювати потрібну кількість світлових потоків і комфорту в будинку.
Крім своїх безпосередніх обов’язків, захисту від сонця, вертикальні жалюзі мають велику колірну гамму, що дозволяє додати родзинку в будь-який інтер’єр.
Такий вид жалюзі не вимагає особливого догляду, так як ламелі обробляють спеціальним складом, завдяки якому жалюзі на довго зберігають чистоту. Забруднення легко забираються за допомогою пилососа або вологої тканини.
У Чернівцях виготовляють ламелі двох видів:
– Смуги шириною 89 мм, “американський тип”;
– Смуги шириною 127 мм, “європейський тип”.
Тканина буває різних кольорів і щільності, від майже прозорої до дуже щільної.
Особливістю вертикальних жалюзі є те, що можна скласти всі планки разом, відкривши при цьому повністю вікно, просто потягнувши за шнур. І також розтягнути їх уздовж вікна, захистивши цим кімнату від потоку сонячних променів, але даючи можливість пропускати потік свіжого повітря в кімнату.
У Чернівцях вертикальні жалюзі вже давно користуються великою популярністю.
Основними особливостями вертикальних жалюзі є:
– Вони візуально роблять приміщення вище;
– Встановити вертикальні жалюзі можна як від стелі до підлоги, так і до підвіконня; як на ширину тільки вікна, так і від стіни до стіни;
– Вони обробляються спеціальним пилевідштовхуючим засобом;
– Дозволяють зберегти повну конфіденційність всередині приміщення;
– Завдяки їм розсіюється сонячне світло, не затемнюючи кімнату повністю.
Ми рекомендуємо встановлювати вертикальні жалюзі в Чернівцях: у будинках на балконах, у вітальнях, на кухнях – для створення комфорту, а також в офісах – для створення класичного стилю і вишуканого смаку.