Внутрішні системи захисту від сонця

gorizontal'nye zhaljuzi chernovcyГоризонтальні жалюзі відмінне рішення для захисту від сонця і сторонніх поглядів приміщень будинків, офісів та інших комерційних і не комерційних установ.
Горизонтальні жалюзі це «класика жанру», за довгі роки вони довели свою практичність і надійність. Складаються вони з ламінованих алюмінієвих смужок скріплених між собою ниткою і закріплені на карниз. Механічно вони пристосовані для повертання ламелей що заламує прямі промені світла і відводить їх в стелю або в підлогу, також їх можна повністю скласти потягнувши їх вгору до карнизу.

gorizontal'nye zhaljuzi chernovcy

· Вертикальні жалюзі це не тільки захист від прямих сонячних променів, це ще й неотьемлимая частина сучасного інтер’єру. Вертикальні тканинні жалюзі мають велику палітру кольорів і відтінків, візерунків і структури. Тканина не вигорає і має водо і пило відразливе властивість. Тканинні ламаелі можна легко зняти і випрати при необхідності. Механізм дозволяє повертати ламелі і таким чином регулювати кількість поступаемого світла в приміщення. Можна вибрати тканини які частково будуть пропускати світло навіть у повністю закритих жалюзі, а можна вибрати таку тканину яка не пропустить світло зовсім. Також вертикальні жалюзі можна повністю розкрити зробивши проріз вікна вільним. Можна вибрати кілька типів складання жалюзі: до управління, від управління, до центру, в дві сторони.

zhaljuzi vertikal'nye

· Тканинні ролети відмінно підійдуть для різних дизайнерських рішень вашого інтер’єру. Привабливість, компактність і нічого зайвого, вони просто зливаються з стулкою вікна і як би стають її частиною. Безліч квітів і візерунків тканин, також можливість вибрати колір короба жалюзі під колір вікна. Працюють тканинні ролети за принципом намотування тканини на валик який кріпиться вгорі стулки вікна, є типи ролет в яких цей валик захований в акуратний короб і також мають коробові напрямні по сторонам.

тканевые_ролеты_черновцы

· Римські штори за принципом роботи схожі на вітрила стародавніх римських кораблів, вони складалися з рівного полотна яке поділялося між собою горизонтальними вставками які ділили на секції вітрило, при необхідності парус складався по складкам. Такий принцип дуже оригінальний і практичний, що створить неповторну атмосферу у вашій кімнаті. Тканини римських штор можуть бути різних кольорів і фактур, різної щільності що забезпечить будь-яку ступінь затемненности приміщення на ваш смак.

rimskie3