Ворота гаражні секційні в м.Чернівці

vorota4 (3)
Ворота гаражні секційні можна побачити в більшості приватних будинків в Чернівцях і передмісті. Господарі особняків вибирають ці ворота за те що вони практичні, зручні і надійні.

Ворота секційні складаються з панелей, що дає їм можливість складатися, не займаючи багато місця. Панелі зроблені з листів сталі і заповнені поліуретановою піною, що забезпечує надійний захист і теплоізоляцію, товщина панелей 45 мм при цьому теплоізоляцію можна порівняти з цегляною стіною. Панелі рухаються по напрямних зробленим з оцинкованого заліза, в закритому вигляді вони в вертикальному положенні, а при відкриття з’їжджають під стелю і займають горизонтальне положення, таким чином не займають зайвого місця в гаражі. Також в ці панелі можна вставляти невеликі вікна, якщо у вас мало світла в гаражі це дуже до речі.

Ворота секційні це кращий вибір для гаражів будь-яких типів і розмірів, монтуються на будь-які отвори, не вимагають багато місця, гумовий ущільнювач в нижній секції воріт, приховає всі нерівності підлоги і створить герметичність приміщення. На відміну від інших типів воріт не потребують вільному просторі спереду або ззаду для відкриття. Працюють безшумно і плавно, управління дуже просте і не вимагає зусиль. Крім ручного управління є можливість установки електроприводу що управляється пультом, це дуже зручно – при заїзді в гараж вам не доведеться навіть виходити з машини щоб відкрити секційні ворота. Також в воротах продумана система при якій ворота припинять закриватися якщо машина або людина будить знаходиться під ними, конструкція зроблена таким чином щоб бути максимально безпечною.

Панелі покриваються високоякісної полімерною фарбою, можна вибрати колір який максимально підійде під екстер’єр вашого будинку. Конструкція, комплектуючі, механізми зроблені з оцинкованої сталі що захистить ворота секційні від іржі. Гумові ущільнювачі встановлені по периметру рухається частини воріт забезпечують герметичність і захист від вологи та холоду, ущільнювачі зроблені зі спеціальної гуми яка не втрачає свою еластичність при температурах від +50 до -70 градусів Цельсія.

Наші ворота гаражні секційні можна зустріти в багатьох будинках м.Чернівці а також по всій Чернівецькій області. Ми встановлюємо секційні ворота в таких районних центрах як: Новоселиця, Глибока, Заставна, Кіцмань, Сторожинець.