Ворота для гаража

гаражные_ворота_черновцы

Ми пропонуємо вам кілька типів гаражних воріт, з яких ви зможете вибрати саме ті, які найбільше підходять під ваш дизайн і потреба.

Гаражні ворота з дизайном – вузька вагонка (гофр) -Base

Цей тип воріт підходить практично під будь-який дизайн екстер’єру, рівні лінії, з точними проміжками між ними виглядають просто і естетично. Стандартний колір даного типу воріт – білий, але за бажанням клієнта можна вибрати будь-яке забарвлення за зразками, також можна вибрати колір під дерево з текстурою деревини – махагон, золотий дуб, темний дуб. Завдяки тому, що вагонка в даному типі гаражних воріт використовується бридка, є можливість вибирати величезна кількість квітів і відтінків.

Гаражні ворота з дизайном – касета (фільонка) – Safe

Ворота такого типу дуже популярні в Чернівцях, і не дарма, адже їх акуратний дизайн чудово доповнює екстер’єр вашого будинку. Ворота касетного типу найчастіше замовляють з декоративними стеклами, що додасть витонченість і практичність (більше природного світла вдень в приміщенні). Ворота за стандартом йдуть з текстурою деревини, є можливість вибирати відтінки.

Гаражні ворота з дизайном – лінія (широка вагонка) – Line

Якщо ваш будинок має сучасний дизайн, то незамінною його частиною стануть гаражні ворота з дизайном «лінія», чіткі прямі і широкі лінії підкреслять екстер’єр вашого фасаду. За стандартом панелі йдуть гладкі, є можливість вибирати різні кольори за шкалою RAL.

Гаражні ворота з дизайном – гладкий-Flat

Сучасний і розкішний вигляд цих воріт підійде під дизайн будинків, фасад яких переважно складається з нержавіючої сталі і прямих вікон. Даний тип воріт може бути тільки гладким, без текстури дерева, є можливість вибору всієї палітри кольорів RAL.

Гаражні ворота з дизайном – V-профіль

Оригінальний дизайн даного типу гаражних воріт привертає увагу своєю незвичністю, зміщення ліній 8 і 16 мм. Дає незвичайний оптичний ефект який відмінно поєднується з екстер’єром вашого будинку. У стандарті такі ворота йдуть гладкі і срібного кольору, але можна вибрати і будь-який інший колір з палітри RAL.

Дані ворота Чеської фірми KRUZIK ви можете придбати у нас, ми гарантуємо високу якість і термін служби продукції. Кваліфіковані фахівці допоможуть вам з вибором і змонтують вам ворота дотримуючись всієї технології.