Захисні ролети

 

rollety_chernovcy

Захисні ролети – вироби, здатні забезпечити високий рівень безпеки практично на будь-яких об’єктах – як комерційних (магазини, банки, офіси, торгові центри), так і житлових (приватні квартири, котеджі та будинки).

Поєднуючи в собі високу надійність, довговічність, і, що не менш важливо, високі естетичні властивості, ролети гідно оцінені вже багатьма людьми. Захисні жалюзі чудово вписуються в архітектуру, підходять для захисту різних будівель від проникнення зловмисників, є гідним декоративним оформленням, здатним надати фасаду додаткових естетичних властивостей.

Ще зовсім недавно захисні рольставні, жалюзі були атрибутом лише дорогих бутиків і будинків забезпечених людей, але висока конкуренція і поява компаній, що виготовляють рольставні за прийнятними цінами, призвели до доступності захисних ролет широкому колу населення. Сьогодні подібні вироби можна зустріти майже повсюдно. Вони з однаковим успіхом захищають як магазини і офіси, так і будинки і квартири простих громадян.

Чим так полюбилися покупцям захисні жалюзі?
Перш за все, своїми чудовими експлуатаційними характеристиками, які відтісняють в небуття традиційні методи захисту, такі як решітки із сталі і чавуну та металеві двері.

Захисні ролети чудово виглядають.

Вони здатні змінити вигляд фасаду, наповнивши його елегантністю і доглянутістю, надати йому сучасності. Високі естетичні властивості жалюзі актуальні як для оформлення житлових будинків, так і комерційної нерухомості, де зовнішня привабливість будівлі безпосередньо впливає на потік покупців. Захисні жалюзі володіють невеликою вагою, а значить, їх неважко встановлювати. Виготовляються ролети з легких, але дуже міцних сплавів алюмінію і сталі.

Високий рівень захисту.

Ролети не бояться механічних пошкоджень, забезпечуючи при цьому високий рівень безпеки, який підтверджується відповідними сертифікатами. Захисні ролети, жалюзі набагато ефективніше проти злому, ніж грати, і в повністю відкритому стані вони не псують вигляд з вікна. Крім того, грати на вікна не здатні захистити скло від кинутих каменів, а рольставні справляються з цим завданням чудово.

Захисні рольставні надійні.

Незважаючи на легку конструкцію і візуальне витонченість, дані вироби відрізняються підвищеною міцністю, особливо жалюзі, виготовлені із сталі. Вони здатні витримувати удари з силою в кілька кілограм, не бояться дощу і снігу (завдяки захисному покриттю), перепадів температур. Колір захисних ролет та форма залишаються такими ж, як при покупці протягом усього терміну експлуатації.

Прості у догляді.

Завдяки використанню спеціальних покриттів вони надійно відштовхують пил і бруд, що дозволяє звести трудові витрати на чистку до мінімуму. Для того щоб очистити жалюзі досить провести по ним серветкою, змоченою миючим засобом.

Захисні ролети просто встановлювати

Для монтажу не потрібно залучати яку-небудь техніку і використовувати спеціальне обладнання. Завдяки вдало розробленої конструкції захисні жалюзі монтуються в найкоротші терміни. Зробити це можна самостійно або скористатися додатковими послугами нашої компанії, що виробляє установку жалюзі на високому професійному рівні.

Управління жалюзі може бути автоматичним.

Як і будь-які інші види жалюзі, захисні ролети можна вбудувати в систему «розумний дім» і покласти турботи про їх відкриття-закриття автоматиці.

Вигідно відрізняються широкою сферою застосування:

Сьогодні захисні рольставні можуть використовуватися де завгодно – замінювати металеві ворота, двері, надійно захищати від проникнення віконні прорізи. З їх допомогою можна забезпечити якісний захист складах, магазинах, банках, квартирах і будинках. Різноманіття забарвлень і форм рольставней дозволяє підібрати виріб практично під будь екстер’єр.
Захисні ролети в Чернівцях дуже популярні. І це не спроста, тому як захисні ролети є хорошою системою захисту від злодіїв і вандалів, плюс вони дуже практичні, вдень ви можете їх відкрити і показати фасад вашого приміщення, який у свою чергу приваблює клієнтів, на відміну від металевих грат. Ролети в Черновцахпоявілісь вже давно, зараз багато фірм які їх пропонують, і всі хвалять свої, хоча за якістю багато не відповідають стандартам. У ролетів поганої якості набагато менше термін експлуатації. Ми намагаємося завжди бути першими, тому як ми перші хто зайнявся сонцезахисними системами в Чернівцях. ДА-ДА, саме “сонцезахисними”, тому як ролети спочатку встановлювали саме з метою захиститься від сонця, тому багато хто і зараз встановлюють їх на поверхах. У Чернівцях це не настільки популярне, а от у Європі зустрічається досить часто. Все залежить від профілю, найслабший 37-й профіль не захистить Вас від злодіїв, хоча час відтягне, і якщо у Вас є сигналізація, то можна і його ставити з метою захисту. Але ми рекомендуємо Вам ставити захисні ролети з великим профілем, вони набагато сильніше і міцніше, для зручності можна встановити автоматику, яка дозволить Вам управляти ролетами за допомогою пульта.