Жалюзі всіх типів

жалюзи_черновцы

Жалюзі в Чернівцях встановлюють досить часто. Їх основною функцією є огорожу вікна від поглядів сторонніх людей і можливість регулювання кількості світла, яке потрапляє в кімнату або приміщення.

Всього існує два типи жалюзі, які ставлять на вікна в Чернівцях: горизонтальні і вертикальні. Всі їх відмінності ми докладно зараз розглянемо.

1) Горизонтальні жалюзі. Раніше такі жалюзі через їх строгих форм і чітких ліній встановлювали тільки в офісах. Зараз їх дизайн сильно змінився. Тепер же горизонтальні жалюзі мають різну забарвлення і додаткові елементи, які прикрашають самі жалюзі. Все це дозволяє поставити жалюзі такого типу на будь-яке вікно навіть житлового будинку, так як вони впишуться в будь-який, навіть самий дивний, інтер’єр. Пластинки у таких жалюзей з’єднуються між собою за допомогою спеціальних шнурів, а ті в свою чергу прикріплюються вже до карнизу. Пластинки називають по іншому ламелями. У самому карнизі розташовується механізм, відповідальний за управління даної конструкцією. Коли ви його крутите, ламелі рухаються безпосередньо до карнизу, і вікно стає відкритим. Так ви можете регулювати рівень освітлення в своїй кімнаті. Іноді, щоб жалюзі займали менше місця в приміщенні, їх встановлюють між рамами, якщо вони звичайно ж подвійні. При такому монтажі в рамах необхідно буде проробляти спеціальні дірки, через які назовні проведуть елементи, з чиєю допомогою здійснюється управління всім цим механізмом.

gorizontal'nye zhaljuzi chernovcy

Для виготовлення горизонтальних віконних жалюзів використовують різні матеріали. Найпоширенішим типом є пластикові жалюзі. Причиною їхньої популярності є практичність і досить низькі ціни. Ламелі таких жалюзей мають розмір або 25 міліметрів, або 50. Також часто встановлюють пластикові жалюзі, які імітують дерев’яні. Це дозволяє заощадити гроші і зробити ваше вікно красивим, так як зовнішніх відмінностей від дерев’яних практично немає. Розмір ламелі дорівнює 50 міліметрів. Як ви вже зрозуміли, дерев’яні жалюзі дорогі, але вони здатні прослужити вам набагато довше, ніж їх пластикові “імітатори”. Розмір ламелей може бути рівний 25 міліметрам і 50. До недорогим жалюзі відносяться алюмінієві. Незважаючи на це, їх рідко набувають і встановлюють, так як часто буває так, що вони просто не вписуються в інтер’єр. Відрізняються від інших розмірами ламелей. Крім звичних ламелей по 25 міліметрів продаються також жалюзі з ламелями по 16 і 35 міліметрів.
gorizontal'nye zhaljuzi chernovcy

Найкрасивішими жалюзями є тканинні, але, на жаль, вимагають ретельного і постійного догляду, що доставляє певні складнощі. Розмір ламелей становить 50 міліметрів;

2) Вертикальні жалюзі. За практичності вертикальні віконні жалюзі абсолютно не поступаються своїм горизонтальним побратимам. В даному випадку ламелі провертаються навколо власної осі за допомогою спеціального механізму управління. Таким чином виходить, що така конструкція простіше, ніж механізм горизонтальних жалюзі. Звідси випливає, що цей тип жалюзей зможе прослужити вам набагато довше, ніж попередній. Крім цього, їх можна встановити на арочні і еркерні вікна. Справа вся в тому, що їх універсальність дозволяє закрити вікна будь-якої форми.